Jūsų sveikata – klvk.lt

klvk.lt tai portalas, kuriame rasite viską apie grožį bei sveikatą. Ekspertų nuomonės, produktų apžvalga ir rekomendacijos, gydymo namuose būdai bei praktiški patarimai – visa tai vienoje vietoje. Užsukite jau dabar!

Plaukų slinkimas

Plaukų slinkimas


Plaukų slinkimas yra normalus fiziologinis procesas. Mes prarandame nuo 100 iki 200 plaukų per dieną ir tai neturėtų kelti susirūpinimo. Tačiau jei vis daugiau plaukų iškrenta, turėtume kreiptis į gydytoją. Plaukų slinkimo priežasčių gali būti daugybė. Dažniausios priežastys yra stresas, ligos istorija ar vaistai https://en.wikipedia.org/wiki/Telogen_effluvium. Taip pat yra netinkamos dietos, neurozės ar rūkymo priežastis.

Taip pat yra periodų, kai plaukai iškrenta, ir tai yra visiškai normalu. Vienas tokių atvejų yra moterų po gimdymo laikas. Paprastai nėštumo metu moterys turi gražius, storus plaukus, kurie atsiranda dėl greitų hormoninių pokyčių lt.wikipedia.org. Kūnas blokuoja plaukų slinkimą nėštumo metu. Tačiau po gimdymo sumažėja hormonų kiekis, kuris yra susijęs su dideliu plaukų slinkimu, daugiausia tų, kurie neišnyko dėl nėštumo, ir tai yra normalu. Plaukų slinkimo problema gali sustiprėti keičiantis sezonui toks. Ypač dėl rudens – žiemos ir pavasario laikotarpių prarandame daugiau plaukų nei įprastai. Norėdami to išvengti, galite naudoti maisto papildus, kuriuose yra krienų ir dilgėlių. Dilgėlių ar alaus skalavimas, kuris taip pat stiprina plaukų struktūrą, uždaromos odeles taip pat gerai.

Rate this post